یک تماس تا مشاوره، طراحی و تولید

سریعترین سرویس سفارش ظروف و لیوان کاغذی

الوکاپ یک سرویس تحویل ظروف کاغذی است که سفارشات عمومی و اختصاصی خود را در سریعترین زمان ممکن به کل کشور ارسال می‌کند که به همین دلیل توانسته یکی از تامین‌کنندگان برتر ظروف بیرون‌بر در کشور باشد

الوکاپ لیوان کاغذی

تامین ظروف یکبار مصرف با کیفیت از دو لحاظ اهمیت فراوان دارد. اول زیست تخریب‌پذیری مواد اولیه تولید ظروف، دوم کیفیت و استحکامیست که در ارائه خدمات بیرون‌بر کافه و رستوران تاثیر به سزایی دارد. الوکاپ با در نظر قرار دادن این مهم توانسته تامین‌کننده بهترین انواع ظروف و لیوان‌های بیرون‌بر کاغذی باشد.

سرویس سفارش الوکاپ سریعترین سیستم تحویل  ظروف‌یکبارمصرف عمومی و اختصاصی بوده که با آماده سازی انواع ظرف غذا، باکس و لیوان کاغذی بوده توسط بهترین تجهیزات چاپ و بسته‌بندی محصولی استاندارد را در کمترین تیراژ ممکن تامین و ارسال می‌کند. الوکاپ توانسته با تحویل ظروف اختصاصی زیر 30 روز، سریعترین تحویل را در بین عرضه‌کننده‌ها داشته باشد.

تامین‌ انواع محصولات ایرانی و خارجی بدون واسطه منجر به آن شده تا الوکاپ محصولات خود را با کمترین قیمت به دست مشتریان خود برساند. در سال‌های اخیر با دانش و زیرساخت‌های بنیادی موجود، توانستیم بهترین انواع لیوان کاغذی دوجداره، لیوان اکوکرافت و ملزومات بیرون‌بر را برای بهترین کافه‌های ایران تامین و چاپ کنیم. 

 

ارتباط با الوکاپ

برای ارتباط با کارشناسان فروش و طراحی الوکاپ می‌توانید به صورت شبانه‌روزی با شماره‌های زیر تماس حاصل کنید.

021-28421705
0912-8057445

آدرس دفتر مرکزی: 
تهران، میدان آزادی، کنارگذر لشگری، بیمه سوم، کارخانه نوآوری، شرکت صنایع و ملزومات کافه و رستوران “الوکاپ”

آشنایی با الوکاپ

با فرایند سفارش و آماده‌سازی الوکاپ بیشتر آشنا شوید

تماس با الوکاپ