چاپ اختصاصی بر روی ظروف بیرون‌بر و نقش آن در برندینگ و رشد مارکتینگ کافه و رستوران

چاپ لیوان کاغذی در تبلیغات رستوران و کافه‌ها و برندینگ اهمیت بسیاری دارد. خیلی از این مراکز به‌دلیل کمبود بودجه و دستیابی به زمان سوددهی، از ایده چاپ اختصاصی بر روی ظروف کاغذی استقبال نمی‌کنند. درحالی‌که این یک شیوه مدرن بوده و گامی بزرگ در جهت پیشرفت برند و تجارت است.

بسته‌بندی، همواره از ماهیت محصول سخن می‌گوید و‌ در نگاه مشتری، تاثیر جذب‌کننده‌ای دارد. اگر به جنبه رشد مارکتینگ کافه و رستورانی که به‌تازگی آن را تاسیس کرده‌اید می‌اندیشید، این مقاله برای شما نگارش شده تا با روش جدید و موثر دیگری از تبلیغات آشنا شوید.

چرا استفاده از چاپ لیوان کاغذی اهمیت دارد؟

لیوان‌های کاغذی ساده، هیچ حرفی برای گفتن ندارند، نمی‌توانند اطلاعاتی از برند به مشتری ارائه دهند و شکل‌وشمایل آن برای هیچ خریداری جذابیت نخواهد داشت.

اما زمانی که همین لیوان یا سایر ظروف کاغذی، یک چاپ اختصاصی داشته باشد، یا در بسته‌بندی قرار بگیرد که حاوی اطلاعات و لوگوی برند باشد، موجب می‌شود که کسب‌وکار هدف، میان رقبا جایگاه ویژه‌ای در نگاه مردم به خود اختصاص دهد.

بنابراین؛ اگر می‌خواهید ضمن مشخص‌کردن ماهیت محصول برای مشتری، برند خود را در ذهن او ثبت کنید و در رفتار او برای خرید تاثیرگذار باشید، از مزایای چاپ اختصاصی بر ظروف بیرون‌بر غافل نشوید.

البته قبول داریم که این کار ممکن است مخارج شما را در تامین نیازهای مرکزی که تاسیس کرده‌اید افزایش دهد، اما قطعا سود آن به شما باز خواهد گشت.

تولید لیوان کاغذی تبلیغاتی

این ظروف بیرون‌بر که به‌عنوان یک ابزار بازاریابی برای تبلیغ نام تجاری یا محصول در‌ فروشگاه‌ها، رویدادها، نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌ها استفاده می‌شوند، براساس نام خود، ساخته‌شده از متریال کاغذ هستند و به‌راحتی می‌توان آن‌ها را با لوگو و طرح یک شرکت تزئین کرد.

این لیوان‌ها با فرآیندی به نام فلکسوگرافی قابل تولید هستند. این فرآیند از صفحه‌ای برجسته و انعطاف‌پذیر برای انتقال جوهر استفاده می‌کند. البته خیال‌تان راحت باشد؛ جوهری که در این زمینه استفاده می‌شود، برای مواد غذایی کاملا بی‌خطر است.

لیوان‌های بیرون‌بر کاغذی، بسته به تبلیغاتی که قرار است روی آن‌ها اجرا شود، در طیف متنوعی از اندازه، طرح و رنگ طراحی می‌شوند و قادرند رساننده پیام برند به مشتریان باشند.

چاپ روی لیوان کاغذی تبلیغاتی قهوه

کافه و بسیاری از فروشگاه‌هایی که خدمات قهوه بیرون‌بر دارند، از لیوان کاغذی دوجداره و سه‌جداره درب‌دار استفاده می‌کنند تا علاوه‌بر محفوظ‌ بودن گرمای درون آن، نقل‌وانتقال آسانی هم داشته باشد.

نکته مهم دیگر اینجاست که همه شما شاهد وجود شیوه‌های چاپی مختلف بر روی لیوان‌ها یا حتی سینی بیرون بر قهوه هستید که قیمت، میزان و مشخصات قهوه و اطلاعاتی از کافی‌شاپ یا فروشگاه بر روی آن قید شده است.

اجازه دهید این‌گونه برایتان بگوییم، حتی اگر فروشگاهی که محصول را از آنجا تهیه کرده‌اید، موقعیت فیزیکی خوبی داشته باشد و خدمات باکیفیتی ارائه دهد، اما ایده‌ای برای جذب مشتری نداشته باشد، کسی تمایل ورود به آنجا و استفاده از خدمات آن را نخواهد داشت.

بسته‌بندی مناسب محصولات با چاپ اختصاصی بر روی لیوان بیرون بر کافه و سایر ظروف، روش ساده اما به‌شدت تاثیرگذاری بر ذهن مشتریان و جذب او به برند خواهد بود.

تاثیر زیست‌ محیطی لیوان کاغذی تبلیغاتی بر گسترش مارکتینگ کسب‌وکار

این روزها، مشاغل و انسان‌ها به‌دنبال راهکارهایی جهت کاهش ردپای کربن خود هستند. در واقع توجه به حفظ محیط زیست را ملاحظه‌ای مهم در نوع فعالیت خود قرار داده‌اند.

استفاده از لیوان و ظروف کاغذی، به‌منزله تاکید بر به‌کارگیری مواد قابل بازیافت جهت ساخت کالاهایی جدید است. این موضوع می‌تواند محبوبیت تجارت شما را در ذهن مشتریان قدیمی و بالقوه دوچندان کند.

بنابراین؛ استفاده از ظروف کاغذی تبلیغاتی، تیری است که 2 نشان را هدف می‌گیرد. هم موجب می‌شود که به حفظ و بقای محیط زیست کمک کنید و هم در ترغیب مشتریان خود برای خرید، قدمی فراتر از سایر رقبا بردارید.

چاپ اختصاصی لیوان کاغذی و سایر ظروف بیرون‌بر، یک بازاریابی مقرون‌به‌صرفه است

چه دلیلی وجود دارد که برای رشد کسب‌وکار خود در راه‌اندازی رستوران، کافی‌شاپ یا فروشگاه‌ها از بیلبوردها یا سایر اشکال تبلیغات سنتی استفاده کنید؟ راه‌های دیگری هم وجود دارد که می‌تواند مشتریان را به‌صورت خودجوش با برندها درگیر کند.

سفارش چاپ تبلیغات، از موفق‌ترین روش‌های بازاریابی آفلاین است که می‌تواند علاقه مصرف‌کنندگان به محصول را به‌‌ دنیای تجارت شما بیشتر کند. با این اوصاف، تبلیغات در بروشورها، کاتالوگ‌ها و بنرها را دور بیاندازید. چون با چاپ اختصاصی روی ظروف توانسته‌اید تعامل لازم با مشتری را برقرار کرده و از سایر حریفان خود پیشه بگیرید.

چاپ اختصاصی جعبه فست‌فود و بازاریابی

زندگی ماشینی امروز و گسترش دغدغه‌های افراد خانواده، فرصت کمی را برای پرداختن به آشپزی در اختیار آن‌ها قرار داده و به همین دلیل مصرف فست‌فود به‌شکل فراوانی رواج یافته است.

به این منظور کسب‌وکارهای تجاری، علاوه‌بر این‌که باید برای حفظ و ارتقای سطح کیفی غذای خود تلاش کنند، باید در نحوه‌ بسته‌بندی محصولات نیز توجه زیادی نشان دهند.

زمانی که از سفارش چاپ اختصاصی بر روی جعبه برگر، جعبه سوخاری، پیتزا و خیلی از غذاهای سفارشی محبوب بهره می‌برید، در واقع مجموعه خود را به‌عنوان برندی برتر و معتبر در ذهن مشتری ثبت کرده‌اید و می‌توانید برای خریدهای بعدی آن‌ها آماده شوید.

چه اطلاعاتی بر چاپ اختصاصی لیوان کاغذی و سایر ظروف بیرون‌بر درج می‌شود؟

این ظروف که با استفاده از تکنولوژی چاپ دیجیتال طراحی می‌شوند، امکان درج تصاویر، طرح‌ها و متن‌ها را بر روی خود دارا هستند تا ضمن ارائه زیبایی در نگاه مشتری، اطلاعاتی از نوع، مقدار و ترکیبات محصول درون آن بیان می‌کند.

ویژگی‌های شرکت سازنده و شماره تماس با آن از اطلاعات دیگری است که کاربر را از کیفیت محصول مطمئن می‌سازد.

جمع‌بندی

چاپ اختصاصی لیوان کاغذی و سایر ظروف بیرون‌بر، یکی از پربازده‌ترین روش‌ها برای نمایش برند و تبلیغات است که اکثر شرکت‌ها برای دیده‌شدن بیشتر در فضای رقابتی عصر حاضر، از آن استفاده می‌کنند.

گفتنی است که در این نوع روش تبلیغات، از پوشش پلی‌اتیلن استفاده می‌شود تا علاوه‌بر تبلیغی موثر، به محیط زیست خدشه‌‌ای وارد نشود.

تماس با الوکاپ